logo
 

SERWERY WIRTUALNE

Gdynia, dnia 09 lipca 2012 r.

Dbając o to, aby usługi hostingowe świadczone dla Państwa były na najwyższym poziomie, podjęliśmy decyzję o przekazaniu ich firmie specjalizującej się głównie w działalności hostingowej. Wynika to z faktu, iż postanowiliśmy skoncentrować nasze działania wyłącznie na głównym profilu naszej firmy, tj. imporcie i dystrybucji innowacyjnych produktów, m.in. robotów sprzątających i myjących amerykańskiej firmy iRobot Corp.

Naszym celem jest, aby zmiana ta przyniosła Państwu same korzyści i nie wiązała się z koniecznością podejmowania dodatkowych działań z Państwa strony. W tym celu podpisaliśmy porozumienie z firmą SuperHost Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Śląskiej 9/1 należącą do grona czołowych polskich firm hostingowych.

Na mocy podpisanego porozumienia firma SuperHost będzie kontynuowała świadczenie usług hostingowych w ramach opłaconego przez Państwa abonamentu.

Wszelkie sprawy związane ze świadczoną usługą prosimy kierować bezpośrednio do biura obsługi firmy SuperHost (dostępnego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu):

+48 58 739-63-69

Jednocześnie informujemy, że sprawami domen zajmować się będzie w dalszym ciągu dział internetowy - DLF Internet, z którym należy kontaktować się pod dotychczasowym nr tel. +48 58 781 63 64 lub e-mailem na adres: biuro@dlf-internet.com