logo
 

OFERTA

DLF Internet jest dostawcą wysokiej jakości usług internetowych i hostingowych. Oferujemy sprawną pomoc techniczną i gwarancję nieprzerwanej widoczności w Internecie.

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji stron WWW, rejestrujemy i utrzymujemy domeny internetowe, obsługujemy fizyczne serwery i udostępniamy ich przestrzeń na strony internetowe i konta e-mail, dostarczamy Internet do domów i biur oraz zajmujemy się obsługą informatyczną firm.

Wszystkim, którzy chcą zaistnieć w Internecie zapewnimy profesjonalny wizerunek. Stworzymy stronę WWW oraz prezentację multimedialną również na płycie CD. Zgodnie z Państwa życzeniem będziemy aktualizować stronę internetową lub stworzymy łatwy w obsłudze panel do zarządzania jej zawartością i przeszkolimy Państwa pracowników. więcej »

Kompleksowa usługa hostingu pozwoli na stałą widoczność i szybkie dotarcie Państwa strony WWW do szerokiego grona odbiorców z dowolnego miejsca na świecie, a bezpieczne i pojemne konta e-mail umożliwią skuteczny kontakt z klientami i kontrahentami, którzy poszukują firmy z Państwa branży. więcej »

Zajmujemy się bezpłatnym pośrednictwem w rejestracji domen internetowych. Za 50% taniej niż w NASK mogą Państwo stać się właścicielem unikalnego adresu internetowego, którego nigdy nie będzie trzeba zmieniać, nawet jeśli zechcą Państwo przenieść swoją stronę WWW na inny serwer internetowy. więcej »